LUX CHARTERIST

Lux Charter on tellimusvedusid teostav ettevõte, mis kuulub Lux Express gruppi ning on tegutsenud turul 1997. aastast alates. Meil on olnud suurepärane võimalus teenindada väga erineva eesmärgiga reise- ärikliendid, turismigrupid, sõidud spordivõistlustele, teatrisse, muuseumi, pulmakülaliste transport ja palju, palju veel. Oleme veendunud, et iga reis on kordumatu ja eriline. Täidame kõik sinu transpordivajadused operatiivselt, täpselt, turvaliselt ja usaldusväärselt nii üle Eesti kui rahvusvaheliselt. Kvaliteedi osas kompromisse me ei tee ning turvalisus ja suurepärane teenindus on meie jaoks elementaarne.

Kvaliteetse teenuse ja suurepärase teeninduse pakkumine on meie suurim rõõm ja klientide soovid on meid liikuma panevaks jõuks. Tunneme uhkust iga kilomeetri läbimisest koos teiega.

Missioon:

  • Juhindume Lux Charteris kirest pakkuda mitte ainult transpordivahendeid, vaid ka tähenduslikku reisikogemust. Meie missiooniks on pakkuda personaalset teenindust, kvaliteetseid tooteid ja uuendusmeelseid reisijateveolahendusi.

Visioon:

  • Me oleme Teie parter. Meie eesmärk on pikaajalised ja usalduslikud partnerlussuhted. Soovime olla klientide ja kaasteeliste poolt hinnatud ning klientidest hooliv kvaliteedimärk Eesti tellimusvedude turul.

TUTVU MEIE MEESKONNAGA

Meie meeskonnast

Meie tiim on alati saadaval ja valmis pakkuma teile suurepärast teenindust. Alates meie reisikorraldajatest kuni kogenud bussijuhtideni välja, lubame et oleme valmis täitma teie erinõudmisi ja tagame, et teie reisikogemus saab olema muretu. Me teeme nii palju või vähe kui vaja, sest väärtustame teie ettevõtet ja oleme pühendunud oma klientide teenindamisele.

Lux Charteri bussijuhid kuuluvad oma valdkonna tippude hulka. Meie professionaalsed tellimusvedude bussijuhid lihvivad pidevalt oma oskusi. Meie bussijuhid muudavad uhkusega iga sõidu reisijate jaoks suurepäraseks kogemuseks. Teie saate rahulikult sõitu nautida ja muretult sihtkohta jõuda. Meie meeskond muudab teie reisikogemuse suurepäraseks.

KONTAKT

Tallinn, Eesti

Lastekodu 46, 10144, Tallinn, Estonia

Tellimine esmaspäev - reede

09:00 - 17:00

LOGISTIKAJUHT

Kersti Õilsalu

+372 5660 2725 kersti.oilsalu@luxcharter.ee

KÜSI PAKKUMIST

Teil on reisiplaanid? Palun täitke tellimusvorm ja hoolitseme kõige muu eest.

ALUSTAME TEEKONDA GET a quote GET a quote